Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Evergreen

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Evergreen – na kieszeń każdego kierowcy

Evergreen jest marką opon należącą do chińskiego Jinyu Tire z Szanghaju. Jest to stosunkowo nowa marka, bo powstała w 2009 roku, ale bardzo szybko zdobyła popularność i obecnie jest dostępna na całym świecie, na 70 krajowych rynkach, w tym w Polsce. Firma posiada jedną z największych fabryk opon w Chinach i produkuje dziennie 35 tysięcy opon Evergreen.

Evergreen posiada bardzo szeroki asortyment, produkując opony dla samochodów osobowych i aut większych, zarówno na lato, jak i na zimę. W konstrukcji wykorzystywane są wszystkie nowe rozwiązania technologiczne, w tym wzmocniony korpus, czy mieszanki gumowe wzbogacone o związki mineralne. Warto zaznaczyć także, że mimo niewysokiej ceny, opony Evergreen zdobyły wszystkie najważniejsze certyfikaty jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Evergeen posiada certyfikacje Amerykańskiego Ministerstwa Transportu – DOT oraz międzynarodowe certyfikaty ISO i QS. Potwierdza to dobre parametry opon i bezpieczeństwo jazdy oraz dbałość producenta o ekologię. Firma posiada również własne centrum naukowo-badawcze prowadzone we współpracy z uczelniami w Chinach, w którym opony przechodzą rygorystyczne testy.

Opony Evergreen to optymalne połączenie dobrych właściwości i niewysokiej ceny. Jeżeli należysz do grupy kierowców którzy nie chcą przepłacać, a szukają niedrogich i dobrych opon, sprawdź naszą ofertę produktów Evergreen. Gwarantujemy bezpłatna dostawę w miejsce wskazane przez klienta i wsparcie w doborze produktu. Kup dobre opony w sklepie internetowym opony-guru.pl.