Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Event Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Event – dobra jakość i bezpieczeństwo w dobrej cenie

Marka Event jest bardzo nowa na rynku opon samochodowych, powstała w 2005 roku. Specjalizuje się w produkcji opon do samochodów osobowych klasy ekonomicznej. Oferuje swoim klientom dobrą jakość w bardzo konkurencyjnych cenach.

Opony Event ML609 to opony stworzone, aby radzić sobie w każdych warunkach pogodowych. Mottem ich producenta jest dostarczanie do rąk klientów opon, które są przygotowane na każdy moment w ich życiu. Opony Event ML609, popularny model tej marki, zostały przygotowane na sezon zimowy.

Opony zimowe Event ML609 zostały skonstruowane, by efektywnie usuwać wodę, śnieg i błoto spod kół. Ich bieżnik odznacza się poprzecznymi nacięciami, których zadaniem jest pozbywać się wody i śniegu w bardzo efektywny sposób, jednocześnie minimalizując ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Liczne rowki bieżnika wpływają na jego większa przyczepność i są gwarancją bezpieczeństwa na każdej nawierzchni. Opona Event została wyprodukowana przy użyciu nowoczesnych mieszanek, które są odporne na niskie temperatury i zapewniają stabilną i kontrolowaną jazdę na błocie i śniegu. Event to opona wytrzymała na uszkodzenia, zapewnia dobrą kierowalność. Zaletą jej jest dobra przyczepność na suchej nawierzchni. Sprawdza się również bardzo dobrze na mokrej nawierzchni i charakteryzuje się krotka droga hamowania. Bieżnik tej opony zużywa się równomiernie co sprawia, że okres eksploatacji opony jest wydłużone. Opona ta świetnie sprawdza się w jeździe po mieście i na krótszych dystansach. Pełny asortyment tych opon jest dostępny, po atrakcyjnych cenach, w sklepie internetowym opony-guru.pl.