Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję

Opony Duro

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Firma Duro powstała w 1945 roku w miejscowości Yuanlin na Tajwanie. Początkowo nosiła nazwę Hwa Fong Rubber. W 1974 roku fabryka firmy została przeniesiona i wówczas ruszyła produkcja opon przemysłowych i rolniczych a także do samochodów ciężarowych. Trzy lata później po raz pierwszy opony Duro zostały eksportowane. Międzynarodowa ekspansja przyczyniła się do gwałtownego rozwoju firmy - marka podbijała kolejne kontynenty, otwierając filie i fabryki. Wtedy też zmieniono jej nazwę na Duro Tire. Z roku na rok firma rozwijała się, zdobywając nagrody, certyfikaty i wyróżnienia, umacniając swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym. Sukces firmy zaowocował debiutem na tajwańskiej giełdzie papierów wartościowych a trzy lata później również w Tajlandii.

Opony Duro produkowane są głównie do quadów, motocykli, skuterów, wózków golfowych ale również do samochodów osobowych, dostawczych, aut z napędem 4x4 oraz przyczep. Dzisiaj Duro uznawana jest za jednego z wiodących producentów ogumienia, a marka jest rozpoznawana i dostępna na całym świecie. Cechuje się wysoką jakością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantowanymi przez kolejno zdobywane certyfikaty.

Jednym z hitów sprzedaży jest model Duro DP 3000, który jest przeznaczony na sezon letni do samochodów osobowych. Charakteryzuje się nowoczesnym wzorem bieżnika, specjalnie użytą mieszanką oraz odpowiednio rozmieszczonymi rowkami, gwarantującymi bezpieczeństwo i komfort jazdy.

^