Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Duraturn

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Aby czuć prędkość, wystarczy nowoczesne wyposażenie samochodu

Chcesz rozwijać porządne prędkości bez obaw o swoje ogumienie? W serwisie Tirendo.pl możesz zamówić już dziś nowe i szybkie opony Duraturn. Należą one do wysokiej klasy wyposażenia motoryzacyjnego, które pozwala na czerpanie przyjemności z jazdy, umożliwiając płynne sunięcie po trasie w sezonie letnim.

Wyspecjalizowany w kierunku lepszego styku z nawierzchnią bieżnik został podzielony na 5 segmentów. W każdym z nich znajdują się precyzyjne nacięcia o odpowiedniej głębokości, które mają na celu odprowadzenie wody. Zmniejsza się w ten sposób ryzyko wpadnięcia w poślizg. Również służy to lepszej koordynacji kierownica - zawieszenie - układ kół, aby pojazd reagował precyzyjnie na manewr.

Opony Duraturn umożliwiają rozpędzenie się nawet do 300 km/h.

Oczywiście zależnie od rozmiaru felgi i Twoich oczekiwań możesz osiągnąć prędkości w indeksach Y, V, H. Niektóre modele posiadają też cechę szczególną - korzystając z nich, masz opcję większego obciążenia auta bez ryzyka uszczerbku ze strony ogumienia, które zostało odpowiednio wzmocnione, aby radzić sobie z powodzeniem w takich okolicznościach.

Auta sportowe mogą też być oszczędne, jeśli zostaną wyposażone w opony Duraturn - tutaj bowiem europejski indeks dotyczący oporu toczenia wynosi w większości C, co umożliwia ekonomiczną jazdę. Podsumowując - możesz latem zyskać wóz o sportowej duszy, szybki, oszczędny i dobrze przyczepny.