Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Double Star

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Ogumienie dla aut dostawczych i osobowych wkracza w nową erę

W XXI wieku powstają takie mieszanki gumowe, które przede wszystkim mają za zadanie uczynić jazdę bezpieczną, lekką i ekonomiczną. Do tej nowej ery produktów zaliczają się również opony Double Star, na których można przejechać rozmaite trasy zarówno latem, jak i w sezonie jesienno-zimowym - znajdziemy je na opony-guru.pl.

W przypadku wyposażenia samochodów dostawczych i osobowych istotną rolę gra materiał, z którego powstała dętka. Aby zapewnić długą żywotność artykułu i uczynić go odpornym na ścieranie, użyto specjalnych dodatków. Dzięki nim ogumienie sprawuje się prawidłowo niezależnie od zmian temperatur, jest więc odpowiednie do jazdy miejskiej, kiedy często trzeba hamować i przyspieszać, jak i do jazdy poza miastem, gdzie temperatura asfaltu wykazuje zmienność.

Opony Double Star sprawdzą się też na wilgotnym podłożu

Pokonując różne trasy, mamy do czynienia z kaprysami aury, aby więc zachować przyczepność, możemy wyposażyć się w nasze nowoczesne ogumienie i zyskać pewność, że auto nie straci swojej sterowności. Odpowiada za to profesjonalna budowa bieżnika, w której poszczególne segmenty zachowują rotacyjność, wpływając na dobrą opływowość pojazdu.

Mało tego, system nacięć i rowków został tak skonstruowany, aby efektywnie odprowadzać wodę sprzed kół, eliminując ryzyko wpadnięcia w poślizg. Gdy wybieramy opony zimowe, jest to szczególnie ważne, gdyż pozwala na zachowanie kontroli nad pojazdem na drogach oblodzonych i zaśnieżonych.