Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Briway Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Briway to klasa sama w sobie

Briway to chińska marka opon i felg, które produkowane są już od prawie piętnastu lat w mieście Qingdao. Dostępne są one między innymi w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz na Bliskim Wschodzie. Tak szeroki eksport świadczy o niewątpliwej popularności produktów firmy na całym świecie, którą zapewniają jej liczne czynniki. Zaliczyć do nich można przede wszystkim doskonałe wykonanie oraz stylowy wygląd. Ponadto opony Briway produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych materiałów, co wpływa na ich wyjątkową trwałość i wytrzymałość.

Wielu specjalistów zajmujących się różnymi technologiami poświęca się badaniu i projektowaniu kolejnych, coraz to nowszych i udoskonalonych produktów dla marki. Może się ona jednak wciąż pochwalić oferowaniem bardzo korzystnego stosunku ceny do jakości, co niewątpliwie jest również jednym z powodów tak szerokiej rozpoznawalności.

Briway to wybór na cały rok

Opony Briway dostępne są w niezliczonej ilości rozmiarów i wymiarów, co sprawia, że firma jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się dostawców opon na świecie.

Godnym polecenia modelem marki są opony Briway BFH57. Charakteryzują się one dużą stabilnością w czasie jazdy, a ich głębokie i faliste rowki sprawnie odprowadzają wodę, dzięki czemu świetnie sprawdzą się one podczas deszczu. Specjalnie zaprojektowane wzmocnienia chronią natomiast produkt przed deformacją i uszkodzeniami. Wszystko to sprawia, że opony BFH57 są mocne i wytrzymałe. Warto jest także zwrócić uwagę na ich niski poziom oporu toczenia, co pomaga zmniejszyć zużycie paliwa.

Opony Briway w korzystnej cenie kupić możesz na stronie sklepu internetowego opony-guru.pl. Złożone zamówienie dotrze do Ciebie w przeciągu tylko kilku dni – wprost pod wskazany adres.