Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Boto

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Wzmocnione ogumienie zwiększy nośność Twojego auta

Możesz wybrać markowe i drogie produkty do pojazdów ciężarowych, ale nic nie stracisz, jeśli spróbujesz alternatywnego rozwiązania. Koncern z Chin wykonał naprawdę porządną robotę, projektując opony Boto, uczynił je nośnymi i wytrzymałymi. Dlatego możesz śmiało zaufać tym częściom podwozia, zarówno na długich trasach, jak i w środowisku miejskim.

Spośród wybranych modeli opon znajdziesz na rynku motoryzacyjnym zarówno całoroczne ogumienie, letnie, jak i zimówki. Wyróżniają się one na tle innych produktów starannością wykonania i dobrą jakością. W zależności od rozmiaru indeksy toczenia wynoszą C-E, przyczepność oznaczono symbolami B-C. Hałas, jaki wytwarzają przy tarciu o podłoże mieści się w przedziale 73-75 decybeli. Estetycznie zaprojektowany bieżnik dzieli się na kilka bloków, najczęściej 5 i każda z części pełni inne funkcje. Boki odpowiadają za wytrzymałość i zwrotność, środkowa oś za przyczepność i stabilność, a pozostałe części za wydajność i bezpieczeństwo. Budowa ogumienia oparta na radialnym kształcie oraz ładne wyprofilowanie produktu sprzyja wygodnemu pokonywaniu zakrętów i daje uczucie lekkości w trakcie jazdy nawet wtedy, gdy auto jest załadowane po brzegi.

Opony Boto są oceniane pozytywnie przez użytkowników, a dzięki niewygórowanej cenie, profesjonalnemu wykonaniu i niezłym osiągom cieszą się uznaniem kierowców. Ogumienie do samochodów ciężarowych, dostawczych i innych typów pojazdów możesz dostać na opony-guru.pl.