Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Blacklion

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Trwałe i niezawodne ogumienie da Ci lepszą przyczepność

Czy zamierzasz wybrać się w daleką trasę latem, czy też będziesz podróżować w terenie miejskim, opony Blacklion świetnie się sprawdzą w obu sytuacjach. Piętnastki w rozmiarze 205/60 są używane przez wielu kierowców w Polsce, którzy rekomendują je ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i niezłe osiągi.

Pod tymi pozytywnymi opiniami kryje się profesjonalnie wykonany produkt z radialną budową, która odpowiada za płynność jazdy i zmniejszenie tarcia o nawierzchnię. Zrównoważenie sił nacisku od strony podłoża, jak i innych obciążeń pozwala zredukować opory toczenia i w konsekwencji przyczynia się także do obniżenia zużycia paliwa. Auto zyskuje opływowość, więc kierowca może odczuwać lepszy komfort jazdy i do tego zaoszczędzi przy tankowaniu. To nie są jedyne atuty tego profesjonalnego ogumienia - harmonijnie wycięte rowki i lamele odpowiadają za wydajne odprowadzenie nadmiaru wilgoci spod kół, aby pojazd nie stracił przyczepności. Dzięki temu wzrasta poziom bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu w mniej sprzyjających warunkach, np. podczas burzy. Opony Blacklion reagują na każdy ruch kierownicą, zapewniając pojazdowi zwrotność i wysoką sterowność.

Większość modeli tej marki na sezon letni pozwala osiągać prędkość w przedziale do 210 km/h. Aby zamówić nowe ogumienie dla swojego auta osobowego, wejdź na opony-guru.pl i wybierz odpowiedni rozmiar opon dla Twojego typu samochodu.