Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Atlas

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Atlas – efektywna jazda latem i zimą

Atlas to koncern chiński, obecny na rynku od niedawna, ale oferujący kierowcom opony o dobrej jakości i niewysokiej cenie. Obecnie Atlas oferuje dwie główne gałęzie produktów, nowoczesne serie opon produkowanych zgodnie z aktualnymi trendami i potrzebami kierowców. Seria „Green” opon Atlas przeznaczona jest dla tych, którzy chcą jeździć ekologicznie i zwracają uwagę na zużycie paliwa. Te opony letnie posiadają specjalnie wyprofilowany bieżnik oraz mieszankę gumową o zwiększonej przyczepności, wzbogaconą o krzemionkę która zmniejsza opór tarcia na drodze. Sprawia to, że do osiągnięcia tego samego przyspieszenia co w przypadku opon standardowych niezbędne są mniejsze siły, a więc zmniejsza się spalanie. Skraca się również droga hamowania, co poprawia bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach.

Z kolei seria opon „Polarbear” to zimowe opony Atlas, zachowujące się znakomicie na śniegu i podczas jazdy na śliskich powierzchniach. Grube i głębokie rowki odprowadzają skutecznie śnieg oraz błoto na boki, umożliwiając łatwiejszą i bardziej płynną jazdę. Inteligentnie zaprojektowane lamele ułatwiają utrzymanie auta na lodzie i nawet w przypadku podróżowania po często nieodśnieżonych polskich drogach możemy odczuć znaczny komfort jazdy, a trudna pogoda nie będzie przeciwnikiem kierowcy. Dobór dobrych opon ma duże znaczenie dla każdego kierowcy, dlatego wybierz już teraz niedrogie i dobre opony Atlas. Kup je w sklepie internetowym opony-guru.pl i jedź bezpiecznie latem oraz zimą.