Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Apollo

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Firma Apollo Tyres to firma produkujaca opony zimowe i letnie, została założona w 1976 roku i jest jednym z wiodących producentów opon w Indiach. Jej główna siedziba mieści się w Gurgaon. W 2006 roku Apollo zostało połączone z Dunlop Tyres International tworząc nową firmę o nazwie Apollo Tyres South Africa z siedzibami w południowej Afryce i Zimbabwe. W maju 2009 Apollo przejmuje holenderskiego producenta Vredestein, który obok Apollo i Dunlop zalicza się do głównych marek opon.

W ofercie można znaleźć szeroki asortyment opon, nie tylko do aut osobowych, lecz także do sportowych. Apollo produkuje opony na sezon letni i zimowy, a opona Apollo Acelere Winter należy do jednych z najpopularniejszych opon tej marki. Kolejnym produktem tej firmy, która zasługuje na uwagę dzięki stabilności kierunku i wysokiej precyzju prowadzenia  jest opona Apollo Amazer 3G Maxx, która zapewnia wysoką precyzję prowadzenia, a także zmniejszony opór toczenia, co powoduje mniejsze zużycie paliwa.