Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Antares

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Antares pozwolą na bezpieczną jazdę w sezonie zimowym

Wypośrodkowanie poszczególnych segmentów w strukturze bieżnika sprawiło, że to zimowe wyposażenie dla samochodów osobowych pracuje cicho i stabilnie również przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych na drodze. Symetryczne nacięcia boczne umożliwiają płynną jazdę, pojazdem nie rzuca na boki, tylko pozostaje on w torze, powierzchnia dętek styka się z jezdnią w taki sposób, aby suw był lekki.

Cenione przez właścicieli 4 kółek zimówki o gwiezdnej nazwie zaprojektowano w taki sposób, żeby zwiększyć sterowność auta. W sytuacji, gdy pogoda nie sprzyja, pada deszcz, na drogach znajdują się kałuże czy szron, precyzyjna konstrukcja rowków i nacięć służy do odprowadzania wilgoci. Zmniejsza to ryzyko wpadnięcia w poślizg przez pojazd, a także przyczynia się do wydłużenia żywotności produktu.

Opony zimowe mogą też sprawnie funkcjonować przy dużych prędkościach.

Co jeszcze należałoby podkreślić, to fakt, że zimówki tej marki pracują stabilnie nawet przy rozwijaniu szybkości do 210 km/h (indeks H). Samochód prowadzi się z niezłą przyczepnością, a także reaguje on precyzyjnie na ruch kierownicą choćby na oblodzonej nawierzchni.

Opony Antares są chwalone przez miłośników 4 kółek również za to, że zapewniają komfort akustyczny, nie produkują dużego hałasu i dlatego prowadzą się przyjemnie. Te i inne artykuły motoryzacyjne dla pojazdów na okres zimowy czy całoroczny dostaniemy na opony-guru.pl.