Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Aeolus

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Aeolus – niedrogie opony dla każdego kierowcy

Opony Aeolus to marka chińska, w segmencie ekonomicznym, to znaczy o dobrym stosunku ceny do jakości. Z fabryką w Jiaozuo firma obecna jest już od dawna na rynku europejskim i oferuje swoje produkty w niewysokich cenach i o solidnej jakości. Oprócz Europy są one dostępne w ponad 80 krajach na świecie. Warto nadmienić, że są one oryginalnym wyposażeniem dla wielu chińskich pojazdów, a także głównym dostawcą dla opon do maszyn budowlanych i rolniczych w Chinach, co jest swoistym potwierdzeniem jakości tego koncernu. W Europie zdobyły one wszystkie niezbędne certyfikaty i przeszły rygorystyczne testy jakości ISO 9001. Posiadają także licencję holenderskiego Urzędu Drogowego RDW dla części samochodowych. Hasłem firmy jest „Produkować dobre opony dla każdego” i to podejście znakomicie znajduje odzwierciedlenie w szerokim zakresie dostępnych rozmiarów, wielu typach i w niewygórowanej cenie.

Opony Aeolus dostępne dla polskich klientów sprzedawane są w modelach do jazdy latem, zimą oraz wielosezonowo, dla aut osobowych i dostawczych. Kierowcy mają do wyboru szeroki wachlarz opon do wyboru, w zależności od modelu auta, stylu jazdy i zasobności ich portfela. Osoby ceniące przede wszystkim precyzję jazdy i krótką drogę hamowania auta wybiorą opony PrecisionAce, a ci, dla których ważna jest ekologia i ograniczenie spalania paliwa, powinni sięgnąć po serię GreenAce. Z kolei dla segmentu aut z wyższej półki Aelous produkuje także opony UHP, czyli Ultra High Performance.

Producent opon Aeolus chwali się, że posiadają one najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości, co oznacza że są niedrogie, a jednocześnie posiadają dobrą, sprawdzoną jakość. Teraz możesz kupić je jeszcze taniej w sklepie internetowym Tirendo.pl, korzystając z bezpłatnej dostawy.