Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Achilles

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Achilles, produkowane w Azji, należą obecnie do produktów firmy American Pacific Industries (API). Oprócz marki Achilles, firma API produkuje również na rynek azjatycki takie marki jak: Gladiator, Farmking i Pegasus.

Achilles proponuje przede wszystkim opony letnie i zimowe do aut dostawczych oraz z napędem 4x4 jak i również osobowych. Opony tej firmy wyróżniają się niskim zużyciem bieżnika oraz obniżonym poziomem hałasu. Jednym z takich modeli tego producenta jest opona Achilles Winter 101. Kolejnym przykładem opon charakterujących się bezpieczną i płynną jazdą, które gwarantują odpowiednią trakcję na mokrych i suchych nawierzchniach są opony Achilles ATR Sport 2.